Z firmą szkoleniową Jacek Siewierski Business Consulting zrealizowaliśmy pierwszy projekt szkoleniowy dotyczący rozwoju kompetencji zespołu sprzedażowego. Projekt obejmował tematykę Wielopoziomowej Komunikacji, która jest niezbędna w procesie rozwoju firmy.

Od początku współpracy kontakt z firmą układa się bardzo dobrze i przyjaźnie, w nastawieniu na współpracę i szukanie rozwiązań.

Więcej...

Firma Szkoleniowa Jacek Siewierski zorganizowała dla naszych pracowników diagnozę potrzeb szkoleniowych oraz szkolenie z zakresu: sprzedaży, komunikacji oraz budowania trwałych relacji.

Szkolenie zostało dopasowane do potrzeb naszych pracowników i był przygotowany dla nich indywidualny program, ściśle odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Więcej...

Firma Jacek Siewierski Consulting to jedna z niewielu firm, z jakimi pracowaliśmy, której autentycznie zależy na uzyskaniu zamierzonego rezultatu.

Szkolenie zostało poprzedzone rzetelnym ustaleniem rzeczywistych obszarów do rozwoju, dzięki czemu program był przygotowany dokładnie do naszych potrzeb.

Więcej...

Wykonanie projektu przez Firmę Jacek Siewierski Business Consulting zostało przez nas ocenione bardzo pozytywnie.

Zauważalny jest wzrost motywacji uczestników szkolenia, zarówno w zakresie podstawowych obowiązków pracowniczych jak i w zakresie rozwoju zawodowego. Przygotowany program został zrealizowany zgodnie z przeprowadzoną uprzednio analizą potrzeb.

Więcej...

Spotkałam się z Jackiem podczas kilku sesji coachingowych, w czasie których umocniłam jeszcze bardziej wiarę w siebie i swoje możliwości. Zdałam sobie sprawę z tego jak ważne jest wzięcie odpowiedzialności za swoje życie.

Nie dostałam ani razu od Jacka gotowych rozwiązań. Za każdym razem zadbał o to, żebym sama wyciągała wnioski i podejmowała decyzję co dalej robić. Po każdym spotkaniu wracałam pełna optymizmu i pewności, że zmierzam w dobrym kierunku. Życzę każdemu żeby na swojej drodze spotkał kogoś takiego jak Jacek.
Monika Migas
Zastępca Kierownika Sprzedaży

Kiedy poznałem Jacka od razu wiedziałem, że jest to człowiek sukcesu. Szybkość i entuzjazm z jakim chłonął wiedzę i chciał się nią dzielić z innymi była niesłychana. Bardzo szybko to zaprocentowało bo dziś Jacek jest nie tylko świetnym szkoleniowcem, ale też super partnerem biznesowym i co chyba najważniejsze wspaniałym człowiekiem na co dzień.

Jacek to prawdziwy mistrz rozwoju. Mnóstwo czyta, szkoli się u najlepszych i sam prowadzi doskonałe szkolenia. Jednym zdaniem podnosi jakość zarówno swojego życia jak i osób, które się od niego uczą.
Grzegorz Kusz
Przedsiębiorca

Jacek jest jedną z tych niewielu osób, które zamiast ciągle czytać o rozwoju, osiąganiu sukcesu itp., biorą się do działania i REALIZUJĄ swoje cele. To niezwykła i rzadka cecha, bo jak wiemy, fajnie jest czytać/słuchać o tym jak ktoś coś osiągnął, niefajnie jest samemu wziąć się do roboty.

Patrząc po ilości projektów Jacka, jego zaangażowaniu i ciągłym działaniu, widać, że on z tym problemów nie ma. Sam współpracuję z Jackiem przy jednym projekcie i mogę z czystym sercem powiedzieć, że współpraca z tym człowiekiem to czysta przyjemność i same korzyści. Polecam : )
Mariusz Batorowicz
Przedsiębiorca

Jacek Siewierski to dobrze zorganizowany trener, dynamicznie prowadzi zajęcia dopasowując je do szkolonej grupy. Posiada dużą wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji oraz ciekawie się nią dzieli.

To była doskonała okazja, żeby zastanowić się nad tym jak obecnie wykonuję swoją pracę i co mogłabym poprawić, przeanalizować różne sytuacje, które mnie spotykają, z czego mogą wynikać i jak reagować kontaktując się z klientem. Jest to przydatny warsztat nawet dla osoby z dłuższym doświadczeniem na danym stanowisku.
Katarzyna Grabjasz
Account Manager

To był na prawdę dobrze wykorzystany czas. Podczas szkolenia nie padło żadne stwierdzenie, z którym bym się nie zgodziła. Same fakty, same konkrety. Zostały wspomniane sprawy, o których wcześniej wiedziałam, ale również, ku mojemu zaskoczeniu, jakże wiele Pan Jacek poruszył zagadnień, które nieco mnie zadziwiły, zaintrygowały! Wszytko to jednak było połączone w spójną i logiczną całość. Nie można nie wspomnieć też o perfekcyjnej umiejętności zaciekawienia słuchaczy przez prowadzącego. Na sali panowała zupełna cisza, odniosłam wrażenie, że każdy wsłuchiwał się w przekazywane informacje z zaangażowaniem, starając się wyłapać każde pojedyncze słowo. Bo nawet pojedyncze słowo brzmi w ustach Pana Jacka tak bardzo przekonująco... Podsumowując, polecam tym, którzy mają otwarte umysły i są zdeterminowani, by odnieść sukces. Wskazówki Pana Jacka Siewierskiego z pewnością w tym pomogą!
Anna Śmigielska
Studentka
http://www.goldenline.pl/anna-smigielska2

Szkolenie, które Pan poprowadził pozwoliło mi zdobyć większą pewność co do tego, że uczestnictwo w organizowanych przez uczelnię warsztatach rzeczywiście może się na coś przydać. Brałam udział w różnych seriach wykładów i ćwiczeń, w szczególności związanych z rachunkowością, ponieważ z tym wiąże swoją przyszłość, jednak niektóre z nich pozostawiły we mnie niedosyt. Zdarzało się, że po wyjściu z takich zajęć byłam totalnie znudzona, mimo, że dotyczyły one tego czym na prawdę się interesuję i co lubię. Po Pańskim wykładzie jestem pełna optymizmu co do swojej przyszłości i odzyskuję wiarę w to, że są jeszcze ludzie, którym nie zależy wyłącznie na budowanie swojej kariery za wszelką cenę, ale potrafią wspinać się na szczyt nie zapominając o innych.
Kamila Gwoździkowska
Studentka

Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, które pozwoliło mi wychwycić błędy, które nieświadomie popełniam w komunikacji zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i w życiu prywatnym.

Z pewnością skłoniło mnie do zastanowienia się nad kilkoma kwestiami odnośnie swojej osoby i zmotywowało do skorygowania swoich zachowań i postawy w celu polepszenia kontaktów z przełożonymi, klientami jak i przyjaciómi i znajomymi. Świadmość zachodzących procesów i mechanizmów podczas komunikowania się poprawiła moje relacje z otoczeniem.
Artur Wiecheć
Grafik